Maciej Wójcik (1)
Piotr Garnecki (2)
Krzysztof Gąsiewski (1)
Konrad Kozłowski (1)

Zapowiadaliśmy to spotkanie, jako niezwykle interesujące i... trafiliśmy w dziesiątkę.  Mimo, że obie drużyny całkowicie przeciwnie zaczęły sezon zimowy, to był to prawdziwy rollercoaster! Faworytem wydawał się być Old United, który do tego meczu przystępował z dwoma zwycięstwami na koncie, Wariaty Kuchara zaś z zerowym dorobkiem punkowym. Starcie to obfitowało w wiele bramek i kibice na pewno nie wrócili do domów zawiedzeni. Wynik w szóstej minucie otworzył niezawodny Stanisław Kędzierski, zdobywca trzech bramek w spotkaniu. Obie ekipy było nastawione na atak i po dwudziestu minutach meczu wynik spotkania wynosił 4:2 dla Wariatów. Druga połowa spotkania była również intensywna. Old United zdołali uzyskać prowadzenie i w trzydziestej pierwszej Konrad Kozłowski popisał się piękną bramką na 5:6. Ostatnie minuty meczu były również emocjonujące i po wymianie ciosów  obie ekipy chcąc nie chcąc musiały zadowolić się podziałem punktów,  a remis 7:7 oddaje przebieg boiskowych wydarzeń. Wariaty Kuchara po tym meczu uciekły ze strefy spadkowej, ale siódme miejsce nie jest z pewnością szczytem ich ambicji.  OU zachowali miejsce na podium i kontakt ze ścisła ligową czołówką.