Piotr Królczak (1)
Krystian Szmagliński (1)
Krzysztof Bernatowicz (1)
Tomasz Drzał (1)

Rundę finałową grupy spadkowej rozpoczął mecz beniaminka Old United ze starym bywalcem pierwszoligowych boisk, ekipą Zjazdu. Po rundzie zasadniczej w lepszej sytuacji byli Mariusz Kurczyński i spółka, którzy uciułali dwa punkty więcej. Mało tego w pierwszym meczu tych drużyn zwyciężył OU ale ekipa Tomka Drzała to bardzo doświadczony zespół, który z każdym rywalem gra o trzy punkty. Początek meczu był wyrównany jednak z każdą minutą bardzo ruchliwi gracze w żółtych trykotach zapędzali się coraz bliżej bramki rywala. Swoje odważne akcję dość szybko uwieńczyli golem Łukasza Chodowskiego, który płaskim strzałem z za pola karnego wyprowadził Zjazd na prowadzenie. Nominalni goście w pierwszej połowie byli stroną lepszą, dłużej utrzymywali się przy piłce, po za tym ich akcję były składniejsze i dynamiczniejsze. W dwudziestej minucie ową przewagę udokumentował Krystian Szmagliński, ustalając tym samym wynik tej części na 2:0. Po zmianie stron gospodarze ewidentnie się przebudzili i zaczęli grać dokładniej i odważniej. Zjazd z kolei grał swoje, a co dla nich najważniejsze skutecznie. Na 3:0 podwyższył Piotr Królczak, a kilka minut później czwartą bramkę w tym spotkaniu dołożył Dawid Helsner i było praktycznie po meczu. W ostatnich dziesięciu minutach lepsza gra OU w drugiej połowie w końcu zaczęła skutkować golami. Najpierw bramkę kontaktową zdobył Adam Stańczak, a chwilę później było już 4:2 po trafieniu Krzysztofa Gąsiewskiego. Trochę niespodziewanie zrobiła nam się bardzo emocjonująca końcówka, w której jednak już nic się nie zmieniło. Mimo walecznej postawy gospodarzom nie udało się dogonić rywala. Ostatecznie Zjazd całkowicie zasłużenie pokonał Old United 4:2 , zamieniając się z nim miejscami w tabeli.