Aleksander Soszyński (1)
Jakub Mierzejewski (1)
Wojciech Wieczorkiewicz (1)
Kamil Tarapacz (1)

W ostatnim już starciu drugiej kolejki Pierwszej Ligi Letniej, rozgrywającej swoje mecze przy ul. Szobera, zobaczyć mogliśmy pojedynek Drużyny A z Pięknymi i Młodymi. Mecz ten od początku był bardzo wyrównany i zacięty i już pierwsza połowa pokazała, że będzie on również bardzo emocjonujący. Do przerwy 3:2 prowadziła ekipa Dominika Podlweskiego, przede wszystkim dzięki Jakubowi Mierzejewskiemu, który zdobył dwie bramki, a przy trzeciej asystował. W drugiej części spotkania niemal od początku do ataków rzucili się zawodnicy Pięknych i Młodych, którzy starali się odrobić te straty. Drużyna A dzielnie broniła sie prawie do końca meczu, jednak w końcówce nie starczyło już sił i do wyrównania doprowadził w końcu Mariusz Sobieszek.