Adam Mysiak (2)
Damian Krężlewicz (1)
Artur Jaszczak (2)
Marek Szulgowicz (2)

Dwie jedenastki razem z graczami rezerwowymi stanęły naprzeciwko siebie w kolejnym meczu II ligi siódemek. Po jednej stronie barykady debiutanci z Czosnowa, po drugiej znana z LB drużyna BKS 04 Górki.  Mecz pełny dobrych akcji, twardych interwencji obrońców, jeszcze lepszy parad bramkarzy, ale przede wszystkim wielu bramek.  Pierwsi na prowadzenie wyszli ograni,  młodzi zawodnicy  gości. Uks Południe Czosnów zobaczył, że nie będzie to spacerek i zaczął atakować większą liczbą graczy, co też w końcu przyniosło rezultat. W sumie w pierwszej połowie zobaczyliśmy pięć bramek, a drużyna Bks-u schodziła na przerwe z jedno bramkową przewagą.

W drugiej połowie spadł na nas „deszcz bramek”, zawodnicy obu ekip urządzili sobie festiwal strzelecki i trafili łącznie jeszcze siedem razy do siatki. Mimo tak wilu goli, żadna z ekip przez całe spotkanie nie odskoczyła rywalowi na więcej niż jedną bramke, dopiero ustalając wynik spotkania na 7:5  gospodarze mogli cieszyć się dwubramkowym prowadzeniem. Na wyróżnienie zasługuje Damian Krężlewicz, „motor napędowy” drużyny gospodarzy i strzelec 4 bramek. Trzy punkty dla debiutantów, a BKS pewnie żałuje że mecz nie skończył się po pierwszej połowie.