Dawid Pilak (2)
Tomasz Zgrzywa (1)
Michał Baros (1)
Dawid Pilak (1)

W meczu otwierającym drugą serię gier na poziomie trzeciej ligi Janusze Na Pikniku podejmował Recreativo Varsovie. Obie ekipy w pierwszej kolejce musiały uznać wyższość rywali, a zdecydowanie lepsze wrażenie pozostawili po sobie nominalni goście. Recreativo mianowicie tylko jedną bramką przegrało z jednym z pretendentów do tytułu ekipą LNP, podczas gdy Janusze dostały od One4All solidną lekcję futbolu. Od pierwszych minut niedzielnego meczu to właśnie goście sprawiali lepsze wrażenie, mając po prostu po swojej stronie więcej piłkarskich argumentów. Z resztą bardzo szybko udowodnili to golami, bo już po czterech minutach po trafieniach Tomków - Milewskiego oraz Zgrzywy prowadzili 2:0. Gospodarze grali bardzo ambitnie, ale mimo kilku sytuacji nie zdołali zmienić niekorzystnego wyniku. Z drugiej strony przeważające RV również pożegnało się ze skutecznością i do przerwy było 2:0. Po przerwie obraz gry niewiele się zmienił. Trochę bardziej aktywni gospodarze byli kilka razy blisko złapania kontaktu, ale Jarosław Jasiński pozostał w tym meczu nie pokonany. W odwecie Recreativo, będące cały czas pod grą wykorzystało swoje szanse. Dwa razy do bramki gospodarzy trafił najlepszy na placu Dawid Pilak, a szczególnej urody był drugi gol, kiedy to lobem z własnej połowy pokonał bramkarza rywali. Ostatecznie Recreativo Varsovia zasłużenie pokonało Januszy Na Pikniku 4:0, odnosząc premierowe zwycięstwo w Lidze Bemowskiej.