Łukasz Macniak (2)
Mariusz Milewski (2)
Grzegorz Szestakowicz (1)
Jan Zasowski (1)

W ostatnim meczu wiosennej trzeciej ligi szóstek drużyna Walec podejmowała Marchewki Zagłady II. I to Ci drudzy od początku dobrze weszli w ten mecz. Dwa szybkie ciosy i po 6 minutach Marchewki prowadziły. Drużyna Darka Olszewskiego nie zwalniała tempa i już po 15 minutach w protokole meczowym było 0:4. Przed przerwą bramkę na pocieszenie strzeliła drużyna Walca. Jan Zasowski świetnym podaniem zaskoczył obronę przeciwników i Paweł Kotunia nie miał problemu z dobicime piłki do pustej siatki. Rezerwy Marchewek trafiły jednak jeszcze dwa razy nie pozostawiając złudzeń, kto w tym meczu sięgnie po pełną pulę. Ciekawie zaczęła się druga połowa tego meczu. Powtórka akcji z pierwszej połowy. Zasowski podaje do Kotunii, a ten wykorzystuje sytuację. Marchewki nie były jednak dłużne i strzeliły szybko dwa gole. Rozwścieczyło to lidera Walca, wspomnianego Zasowskiego, który przeprowadził dwie indywidualne akcje zmniejszające rozmiary porażki. Wtedy po raz pierwszy goście mogli czuć się zagrożeni. Szczególnie w momencie, Kotunia strzelił na 5:8 . "Zagłada" dla Walca przyszła 4 minuty przed końcem spotkania. Jakub Wszołkowski efektownym strzałem ustalił wynik na 5:9 , a rywale nie byli w stanie doprowadzić do odrobienia strat i zasłużone trzy punkty powędrowały na konto Marchewek