Krzysztof Lubański (1)
Tomasz Piotrowski (1)
Dawid Mionsko (2)
Dawid Pilak (2)

Na inaugurację trzeciej ligi, debiutujący na sztucznej trawie zespół  Lepiej nie pytaj mierzył się z absolutnym nowicjuszem rozgrywek-Recreativo Varsovie. Od pierwszej minuty widać było, że nowa drużyna nie będzie chłopcem do bicia dla bardziej doświadczonych gospodarzy. Szybko po rozpoczęciu meczu Recreativo strzeliło dwie bramki. Autorami trafień byli Dawid Pulak i Tomasz Milewski. Do remisu doprowadził Michał Araźny strzelając na 1:2  i 2:2. Jednak goście nie przejęli się stratą goli. Efektem była bramka na prowadzenie strzelona przez Dawida Mionsko oraz bramka podwyższająca prowadzenie. Strzelcem był Michał Baros, który dostał dokładne podanie z autu od Pulaka i huknął z dystansu .Jednak  pierwsza połowa zakończyła się remisem.  Dał o sobie przypomnieć Tomasz Piotrowski, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Druga połowa nie była już tak emocjonująca jak poprzednia odsłona spotkania. Drużyny walczyły  o dominacje w środku pola. Mimo, że nikt nie odstawiał nogi, można było zobaczyć kilka ciekawych i składnych akcji. Autorami tych akcji ,byli bohaterowie pierwszej połowy, czyli Piotrowski i Araźny. Zdominowana drużyna Recreativo była w stanie odpowiedzieć tylko bramką Filipa Duchnowskiego. Ostatecznie komplet punktów zgarnęli  zatem doświadczeni gospodarze, którzy powinni  powalczyć o awans do drugiej ligi. Recrativo, mimo porażki, pokazało się z naprawdę dobrej strony i naszym zdaniem, również może namieszać i powalczyć o czołowe lokaty.