Kamil Małż (2)
Artur Nachyło (2)
Dawid Fernówka (1)
Karol Mroczkowski (1)

W drugim sobotnim starciu szóstej kolejki zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej bemowskich siódemek St. Varsovia stanęła w szranki z Chłopcami Do Bicia. Ekipa Michała Witkowskiego pnie się w górę tabeli, a do tego starcia przystępowała jako wicelider. Ich sobotni rywal z kolei, jak go do tego -z przymrużeniem oka- nazwa zobowiązuję, w tym sezonie zbiera niemal same cięgi. Dla Varsovii więc szykowała się szansa na kolejne trzy punkty. Pierwsza połowa nie była ładnym widowiskiem. Gospodarze próbowali sił w ataku pozycyjnym, co wychodziło im ze zmiennym skutkiem, natomiast goście ograniczali się do gry z kontry. Z biegiem czasu akcje gospodarzy zazębiały się coraz bardziej, jednak efekt tego zobaczyliśmy dopiero dwie minuty przed przerwą, kiedy to wynik otworzył, ustalając jednocześnie rezultat tej odsłony, Karol Mroczkowski. Po zmianie stron mecz nam się otworzył. Varsovia zaczęła skutecznie wykańczać swoje akcję, punktując rywala i wypracowując sobie kilku bramkową  przewagę, której nie oddali już do końca zawodów. Dopiero w końcówce pozwolili gościom zbliżyć się na trzy bramki. Ostatecznie Varsovia pewnie i całkowicie zasłużenie pokonała Chłopców Do Bicia 6:3 i wobec drugie z rzędu remisu WK objęła prowadzenie w drugiej lidze. Bohaterem spotkania został autor hattricka Karol Mroczkowski, ale świetnie wspierał go duet Artur Nachyło – Kamil Małż (obaj panowie zanotowali po golu i dwie asysty).