Piotr Sobota (1)
Tomasz Flakowski (1)
Krystian Kral (1)
Jakub Styczyński (1)

W jednym z dwóch ostatnich spotkań najniższego szczebla bemowskich siódemek „czerwona latarnia” czwartej ligi podejmowała trzeci zespół w tabeli od końca, czyli Ludzie Rezonansu mierzyli swoje siły z TSP Szatańskim Pętem. Nominalni gospodarze nie wywalczyli jeszcze choćby punktu, natomiast TSP mimo tak niskiej pozycji w przypadku zwycięstwa mogło powrócić do walki o medale. Pierwsza połowa toczyła się pod dyktando gości, którzy w swoich szeregach mają więcej piłkarskiej jakości, którą z resztą potrafili udokumentować dwoma golami. Najpierw gości na prowadzenie wyprowadził Bartosz Ochman, a wynik pierwszej odsłony ustalił Wojtek Gronczewski. W drugiej połowie trochę niespodziewanie do głosu doszli LR, którzy stworzyli kilka bardzo groźnych sytuacji, a dwie z nich zmienili na bramki. Najpierw gola kontaktowego zdobył Marcin Sugier, a sześć minut przed ostatnim gwizdkiem sędziego do wyrównania pewnym strzałem z rzutu karnego doprowadził Bartek Abramowicz. Gdy wszyscy myśleli że sensacja stanie się faktem niefrasobliwość obrońców i bramkarza gospodarzy wykorzystał Piotr Sobota, który tym samym ustalił wynik tej potyczki na 3:2 dla TSP. Zwycięzcy wobec innych wyników przesunęli się wprawdzie tylko o jedną pozycję, ale dołączyli do grona drużyn z miejsc 3 – 8, które do podium tracą tylko trzy punkty.