Łukasz Bednarski (1)
Krzysztof Gradziel (1)
Kacper Kubicki (1)
Tomasz Jagiełło (1)

W jedynym sobotnim starciu szóstej kolejki trzeciej ligi szósty w tabeli BaguviX podejmował przedostatnich Anteniarzy. Obie ekipy w tej serii spotkań nadrabiają zaległości, które w obu przypadkach mogą spowodować ich znaczny progres w tabeli, zakończony nawet podium. Stawka tego meczu była zatem ogromna, tym bardziej że dla gości był to ostatni dzwonek. Mecz od pierwszej do ostatniej minut był wyrównanym pojedynkiem, godnych siebie rywali, którzy stworzyli dobre piłkarskie widowisko, w którym ostatecznie zadecydowała skuteczność. Ta tego dnia była po stronie gości, którzy do przerwy po golu Tomasza Jagiełły prowadzili 1:0. Po zmianie stron dążący do wyrównania BaguviX momentami wytworzył sobie przewagę, ale nic z niej nie wynikło. Tymczasem „Antenki” wyprowadzały bardzo groźnie kontry, a dwie z nich znalazły drogę do bramki oponenta. Najpierw na 2:0 podwyższył najlepszy na placu Jagiełło, a wynik tego starcia ustalił siedem minut przed końcem meczu Alex Piątek. Ostatecznie Anteniarze wysoko pokonali BaguviX 3:0 i rozpoczęli marsz w górę tabeli. Warto zaznaczyć kapitalną postawę w bramce przegranej drużyny Daniela Grynczela, który szczególnie w drugiej połowie popisał kilkoma kapitalnymi interwencjami.