Marcin Kolator (1)
Damian Metryka (1)
Krzysztof Mamiński (1)
Sebastian Rzepka (1)

W pierwszym sobotnim starciu siódmej kolejki ostatni w tabeli Chłopcy Do Bicia podejmowały SSIJ, który cały czas pozostawał w grze o medale, ale aby tak zostało musiał wygrać. Całe zawody nie były porywającym widowiskiem. Mieliśmy bardzo dużo gry w środku pola, a samych akcji podbramkowych dosłownie jak na lekarstwo. Trochę niespodziewanie lepiej w mecz weszli gospodarze, których na prowadzenie wyprowadził Marcin Kolator. Jeszcze przed przerwą strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego do remisu doprowadził jednak Damian Metryka i obie drużyny na przerwę schodziły przy wyniku 1:1. Druga połowa była bardzo zacięta i wyrównana z lekkim wskazaniem na gości, którzy jednak nie potrafili już tego udokumentować. Ostatecznie Chłopcy Do Bicia zremisowali ze SSIJ 1:1 i pozostali w tabeli na swoich pozycjach.