Marek Sanecki (2)
Wojciech Jankowski (1)
Adrian Kloskowki (1)
(1)

W pojedynku tegorocznych debiutantów,  Bękartów Futbolu z doświadczonym już w naszych rozgrywkach Regional & Friends faworytem wydawali się być Ci ostatni.  W spotkanie zdecydowanie lepiej weszła jednak pierwsza z tych ekip, która w krótkim czasie wyszła na prowadzenie 3:0. Mimo sporej zaliczki już na starcie, nie udało im się jej utrzymać choćby do końca pierwszej połowy i na przerwę obie ekipy schodziły już przy stanie 4:4. Druga część spotkania zaczęła się identycznie jak pierwsza i ponownie Bękarty, prowadzone do boju przez duet Buława  - Czekierda, ponownie wyszły na kilkubramkowe prowadzenie. Tym razem nauczeni doświadczeniem nie dali już przeciwnikowi okazji do odrobienia strat i kontrolując grę wygrali z bezpieczną przewagą 8:5, a trzeba przyznać, że kluczem do wygranej był debiut wspomnianego Stanisława Buławy, który poukładał grę swoich starszych kolegów i wydatnie pomógł w zdobyciu premierowych trzech punktów.