Łukasz Gaba (1)
Adrian Mirończuk (2)
(1)
Jakub Czekierda (1)

W trzecim spotkaniu drugiej kolejki szóstej ligi FC Po Nalewce podejmował Bękarty Futbolu. Dla nominalnych gospodarzy był to premierowy mecz w sezonie zimowym, natomiast „Bękarty” przed tygodniem dość szczęśliwie zremisowały z Januszami Na Pikniku. Początek meczu dość nieoczekiwanie należał do gości, którzy ewidentnie zaskoczyli rywali, wbijając im trzy gole w dziesięć minut. Na listę strzelców wpisali się kolejno : Tomek Milewski oraz dwa razy Jakub Czekierda. Dopiero po tym zimnym prysznicu gospodarze zaczęli grać w piłkę. Już dwie minuty później strzelili gola kontaktowego autorstwa Krystiana Piaseckiego. Konsekwentna gra do przodu pozwoliła FC PN jeszcze przed przerwą doprowadzić do wyrównania. W siedemnastej minucie na 3:2 trafił Grzegorz Wojtecki, a minutę przed końcem pierwszej odsłony bramkę zdobył kapitan gospodarzy Łukasz Gaba. Po zmianie stron FC PN kontynuowali swoją dobrą, ofensywną grę, a rywale kompletnie nie mogli sobie z nią poradzić. W drugich dwudziestu minutach już tylko oni strzelali gole, aplikując ich jeszcze pięć, nie tracąc przy tym żadnego. Na listę strzelców wpisywali się jeszcze: Wojtecki, Sławek Ogorzelski, jeden samobój oraz dwa trafienia dołożył Gaba, który tym samy skompletował hattricka. Ostatecznie FC Po Nalewce pewnie i wysoko pokonali Bękarty Futbolu 8:3, a najlepszy na placu był wspomniany Łukasz Gaba