Jakub Bubelski (1)
Piotr Pełka (1)
Andrzej Trubiłowicz (2)
Przemysław Zaorski (2)

W drugim meczu drugiej kolejki szóstej ligi debiutujące w zimowej edycji Marchewki Zagłady II podejmowały Czupakabry Warszawa, które z kolei przed tygodniem musiały uznać wyższość Augusto Penguins. Mecz od pierwszej do ostatniej minuty był wyrównany i bardzo zacięty. Pierwsi do głosy doszli nominalni gospodarze, których na prowadzenie wyprowadził Łukasz Macniak. Ambitnie grający goście coraz częściej przedzierali się pod bramkę rywali, stwarzając coraz większe zagrożenie. W końcu wyrównał Piotr Chłopaś, ale kilka minut później to znów gospodarze byli na prowadzeniu. Na listę strzelców wpisał się tym razem Jarek Jachna. Końcówka pierwszej odsłony należała już do „Czupakabr”, które strzeliły dwa gole i schodziły na przerwę prowadząc 3:2 (gole Andrzej Trubiłowicz oraz Simon Behnisch). Po zmianie stron dość szybko wyrównał Jachna, ale odpowiedź gości była natychmiastowa. Niespełna minutę później na listę strzelców wpisał się Behnisch i to Czupakabry Warszawa znów prowadziły jedną bramką. To nie był koniec strzeleckich popisów gości. Jeszcze dwa razy pokonali bramkarza rywali, a obie bramki były autorstwa Piotra Pełki. Mimo heroicznej pogoni „Marchewek” nie udało im się już strzelić choćby gola i po dobrym, szybkim meczu Czupakabry Warszawa pokonały Marchewki Zagłady II 6:3, odnosząc tym samym pierwsze zwycięstwo w sezonie.