Jakub Sobociński (1)
Maciej Mateusiak (2)
Paweł Krajewski (1)
Dariusz Sztolcman (1)

W ostatnim spotkaniu tej kolejki szóstej ligi doczekaliśmy się hitu, w którym trzeci w tabeli Regional & Friends podejmował Augusto Penguins. Mecz od pierwszych minut był bardzo zacięty i wyrównany, a lepiej weszły w niego „Pingwiny”, których już w trzeciej minucie na prowadzenie wyprowadził Mateusz Rozkres. To jednak był jedyny gol jaki obejrzeliśmy w tej część. Po zmianie stron działo się już znacznie więcej, choć bramki zaczęły padać dopiero na siedem minut przed końcem zawodów. We wspomnianej trzydziestej trzeciej minucie podwójne uderzenie zadali goście i za sprawą Sebastiana Niewierkowskiego oraz Przemysława Jankowskiego prowadzili już 3:0. Wydawało się że już jest po meczy, tymczasem kolejne dwie minuty to popis Regionala, który trafił dwa razy (Adrian Kłoskowski oraz Jacek Wasak) i zniwelował straty do  jednej bramki (3:2). Ostatnie słowo należało jednak do „Pingwinów”, których zwycięstwo przypieczętował Jakub Sobociński. Ostatecznie Augusto Penguins pokonał po zaciętej końcówce Regional & Friends 4:2 i pozostał na pozycji lidera.