Bartosz Konopko (3)
Paweł Oszmański (1)
Bartek Chlewiński (2)
Bartosz Konopko (1)

W swoim drugim z rzędu starciu w szóstej kolejce Drugiej Ligi Halowej Zielona Polana zmierzyła się z Victorią. Przez pierwsz minuty walka na boisku była bardzo wyrównana, a wynik oscylował wokół remisu. Dopiero od stanu 2:2 mocniej przycisnęli zawodnicy Victorii, odskakując swoim przeciwnikom aż na cztery trafienia. Przed przerwą drużyna Mateusza Piziorskiego była w stanie dopisać sobie jeszcze tylko jedno trafienie i pierwsza połowa zkończyła się wynikiem 6:3. Wydawało się, że przewaga Victorii jest bezpieczna i pewnie dopiszą oni sobie kolejne trzy punkty, jednak dla zawodników Zielonej Polany był to dzień spod znaku ,,powrotów z dalekiej podróży". Po zmianie stron szybko zabrali się oni za odrabianie strat i konsekwentnie zmniejszali dystans do rywali, aż wreszcie doprowadzili do remisu 6:6. Ostatnie 10 minut gry obfitowało w zażate ataki zarówno jednej, jak i zdrugiej strony, ale ostatnie słowo ponownie należało do ZP, która w samej końcówce wyszła na skromne prowadzenie 7:6 i utrzymała ten wynik aż do ostatniego gwizdka sędziego.