Trwa ładowanie strony...

Zagraj z nami!

Zapraszamy do udziału w Pucharze Lata Ligi Bemowskiej pod patronatem burmistrza Dzielnicy Bemowo!

Dzięki współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji Dzielnicy Bemowo proponujemy Wam grę na doskonałej jakości boisku A przy ul. Obrońców Tobruku 11.

Gwarantujemy mnóstwo atrakcji i doskonałą oprawę turnieju. Zawody odbędą się na najlepszej jakości boisku, przez cały czas trwania zawodów będzie muzyka, a imprezę będzie prowadził spiker.

Tradycyjnie możecie liczyć na profesjonalną foto i wideo relację z turnieju, darmową wodę dla wszystkich uczestników, czy też mnóstwo nagród w postaci zarówno medali, pucharów jak i sprzętu sportowego.

Nasz Obiekt

Turniej odbędzie się 1 września na obiekcie OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 11

Zmodernizowane, pełnowymiarowe boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią spełnia aktualnie najwyższe, światowej klasy standardy, które zostały potwierdzone przez specjalistyczne laboratorium FIFA i dzięki temu uzyskało certyfikat FIFA Quality PRO. Jest to najwyższy certyfikat wydawany przez FIFA dla pełnowymiarowych boisk z traw syntetycznych.

W grudniu 2016 zainstalowano nowoczesny system zraszania, który w razie upałów będzie do naszej dyspozycji! Na terenie ośrodka znajduje się 300 miejsc parkingowych.

Boisko zostanie podzielone na cztery mniejsze o wymiarach 32 x 42 metry i rozdzielone siatkami, by zwiększyć komfort gry.

ul. Obrońców Tobruku 11

1 września, niedziela

minimum 4 po 1 x 15 minut

299 zł

Oferujemy

Nagroda główna:

voucher na 1000zł do wydania w sklepie R – GOL

KONTAKT

Zgłoszenia zawierające nazwę drużyny, imię, nazwisko adres mailowy i telefon kontaktowy prosimy przesyłać na adres:

kontakt@ligabemowska.plW razie pytań, czy wątpliwości zadzwoń:

Michał Burzyński 661 536 685

ZNAJDŹ NAS