Trwa ładowanie strony...

ZAGRAJ Z NAMI

Zapraszamy do udziału w Pucharze Lata Ligi Bemowskiej, którego współorganizatorem jest Zarząd Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy!

Gwarantujemy mnóstwo atrakcji i doskonałą oprawę turnieju. Zawody odbędą się na najlepszej jakości boisku A przy ul. Obrońców Tobruku, przez cały czas trwania zawodów będzie muzyka, a imprezę będzie prowadził spiker. Tradycyjnie możecie liczyć na profesjonalną foto i wideo relację z turnieju, darmową wodę dla wszystkich uczestników, czy też mnóstwo nagród w postaci zarówno medali, pucharów jak i sprzętu sportowego oraz innych nagród rzeczowych.

Turniej odbędzie się 26 sierpnia (niedziela) na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Bemowo, przy ul. Obrońców Tobruku 11. Koszt udziału to jedyne 275zł od drużyny. Przy zgłoszeniu 9 zawodników to koszt zaledwie 30 zł/osoby, a więc doskonała jakość w naprawdę przystępnej cenie. Przy turnieju pracować będzie sztab ludzi, którzy postara się, by każdy z Was mógł poczuć, że uczestniczy w naprawdę wyjątkowym wydarzeniu! Do turnieju zapraszamy drużyny nie tylko z Warszawy, ale także innych części Polski, którym w najbliższym czasie roześlemy zaproszenia.

NASZ OBIEKT

Puchar Lata to turniej, który chcemy wznieść na nowy poziom organizacyjny. Dzięki podjętej współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji Dzielnicy Bemowo proponujemy Wam grę na doskonałej jakości boisku A przy ul. Obrońców Tobruku 11.

Zmodernizowane, pełnowymiarowe boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią spełnia aktualnie najwyższe, światowej klasy standardy, które zostały potwierdzone przez specjalistyczne laboratorium FIFA i dzięki temu uzyskało certyfikat FIFA Quality PRO. Jest to najwyższy certyfikat wydawany przez FIFA dla pełnowymiarowych boisk z traw syntetycznych. W grudniu 2016 zainstalowano nowoczesny system zraszania. Na terenie ośrodka znajduje się 300 miejsc parkingowych.

SYSTEM ROZGRYWEK

Pełnowymiarowe boisko zostanie podzielone na cztery mniejsze o wymiarach 48 x 32 metrów i rozdzielone siatkami, by zwiększyć komfort gry. Zawody odbywać się będą w systemie 5+bramkarz. Gwarantujemy minimum 3 mecze w grupie 1 x 20 minut oraz oczywiście fazę pucharową dla pierwszych dwóch drużyn z każdej z grup (od 1/8 finału do finału i meczu o 3. miejsce)

OSiR Bemowo, ul. Obrońców Tobruku 11

26 sierpnia (niedziela)

cena jedynie 275 zł

zgłoszenia do 20 sierpnia

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Stworzyliśmy specjalne wydarzenie na Facebooku, gdzie będziemy Was informować o wszystkich nowościach związanych z turniejem oraz przedstawiać Wam kolejnych uczestników. Zachęcamy do kliknięcia przycisku „wezmę udział” , a także skorzystania z opcji „zaproś znajomych”.

Będziemy Wam za to bardzo wdzięczni, gdyż z pewnością pomoże nam to w dalszej promocji turnieju i sprawi, że do zawodów zgłosi się więcej ciekawych ekip.

KONTAKT

Zgłoszenia zawierające nazwę drużyny, imię, nazwisko adres mailowy i telefon kontaktowy prosimy przesyłać na adres:

kontakt@ligabemowska.plW razie pytań, czy wątpliwości zadzwoń:

Michał Burzyński 661 536 685

ZNAJDŹ NAS