1Piotr Cygan Egoiści
1Piotr Sawicki Egoiści
2Artur Miszkiewicz Egoiści
1Robert Lichański Egoiści

W spotkaniu Akszon Team z Egoistami, mieliśmy przyjemność oglądać coś, co zwykło nazywać się radosnym futbolem. Pewnie przyjemność byłaby większa, także dla zawodników, gdyby z nieba nie siąpił okropnie zimny deszcz, ale ładną pogodę z trudem idzie zamówić na moskiewską paradę z okazji Dnia Zwycięstwa. Innego rodzaju emocje są więc w Lidze Bemowskiej, a już nikt nie oczekuje, że przez parę godzin, ktoś będzie chodził w miarowym tempie przed sędziowskim stolikiem. Dlatego też obie drużyny biegały, podawały i strzelały, czyli wszystko w normie, piłka nożna w klasycznym wydaniu. Zaskakujące, jak styl gry w tym spotkaniu znakomicie oddawały nazwy drużyn. Akszon, pozostający cały czas w ruchu tworzył liczne akcje, z których udało mu się wykorzystać jedną, kiedy wszyscy Egoiści popędzili pod drugą bramkę. Tam każdy chciał się wpisać na listę strzelców, ale do przerwy udało się to jedynie Michałowi Fechnerowi. Rezultat 1:1 nikogo nie zadowalał, chociaż bramkarz Akszonu przytomnie zauważył, że w tej rundzie to ich pierwszy korzystny rezultat do przerwy. Po gwizdku Egoiści cisnęli, ładnie z woleja uderzył Piotr Sawicki , ktoś strzelił w słupek, wolny sprzed pola karnego, wszystko na nic. W końcu "Samolubni" rozwiązali worek z bramkami i zaczęli punktować Akszon, czasem w dość kuriozalny sposób. Najdziwniejsza z bramek padła, gdy Piotr Cygan dostał piłkę przed polem karnym przeciwnika , zamarkował strzał, obrońca łącząc nogi, niemal na baczność, przeskoczył nad toczącą się piłką i Cygan mógł sobie na spokojnie wykończyć dość przypadkową akcję. Łącznie w drugiej połowie Egoiści strzelili cztery bramki i pewnie wygrali całe spotkanie. Mimo to, chwilę po końcowym gwizdku, i tak mogliśmy usłyszeć "w górę serca, Akszon wygrał mecz"!