( 0 : 3 )
Wiosna 2024 - Totalbet 10. Liga 6x6
  • niedziela, 28 kwiecień 2024
  • 20:00

142' Marcin Podsiadlik Szybka Piłka Młociny II
141' Adrian Dylewski Szybka Piłka Młociny II
140' Adrian Dylewski Szybka Piłka Młociny II
135' Robert Hermann Szybka Piłka Młociny II
132' Adrian Dylewski Szybka Piłka Młociny II
130' Rafał Podsiadlik Szybka Piłka Młociny II
126' Marcin Podsiadlik Szybka Piłka Młociny II
118' Adam Chojnowski Choking Bemowo
113' Adrian Sitarski Choking Bemowo
102' Adam Chojnowski Choking Bemowo
142' Łukasz Szewczyk Szybka Piłka Młociny II
141' Radosław Mystkowski Szybka Piłka Młociny II
140' Łukasz Stupak Szybka Piłka Młociny II
135' Marcin Podsiadlik Szybka Piłka Młociny II
132' Marcin Podsiadlik Szybka Piłka Młociny II
130' Marcin Podsiadlik Szybka Piłka Młociny II
126' Radosław Mystkowski Szybka Piłka Młociny II
1Adrian Dylewski Szybka Piłka Młociny II
1Michał Jary Choking Bemowo
1Wiktor Piórkowski Choking Bemowo
1Marcin Podsiadlik Szybka Piłka Młociny II

Po godzinie 20 rozpaczało się spotkanie w ramach 10 lidze szóstek, gdzie na przeciw siebie stanęły drużyny Szybka Piłka Młociny ll vs Choking Bemowo. Na pierwsze trafienie w tym meczu nie trzeba było długo czekać, bowiem już w 2 minucie spotkania piłkę do siatki uśmiercił Adam Chojnowski. Po tym trafieniu Szybka Piłka Młociny starała się, jak najszybciej odrobić straty, jednak za każdym razem brakowało im wykończenia akacji na ostatni guzik. Z biegiem czasu coraz lepiej z piłką przy nodze czuli się Goście, którzy w 13 minucie spotkania zdołali zdać drugi skuteczny cios, a jego autorem był Adrian Sitarski. Mimo sporego zaangażowania Szybkiej piłki to Choking Bemowo lepiej kontrolowali przebieg spotkania i w końcówce pierwszych 25 minut dołożyli trzecie trafienie, a to po mału utwardzało nas w przekonaniu, że sięgną ostatecznie po trzy punkty. Po zmienię stron w końcu ujrzeliśmy długo wyczekiwanego gola Gospodarzy, gdzie a autorem gola na 3:1 był Marcin Podsiadlik i mieliśmy nadzieję, że to nie ostatnie słowo zawodników w pomarańczowych strojach. Na kolejne trafienie Gospodarzy nie trzeba było długo czekać i w 30 minucie meczu odpowiedzialność na swoje barki wrzucił Rafał Podsiadlik, który sprytnym strzałem zdobył gola kontaktowego, a mecz zrobił się znacznie ciekawy. W dalszej serii zdarzeń to Gospodarze włączyli piąty bieg, a dzięki temu udało im się zdobyć gola wyrównującego, a następnie po raz pierwszy w tym meczu wyszli na prowadzenie. W samej końcówce spotkania gracze w pomarańczowych trykotach całkowicie zdominowali rywala dobijając go trzema trafieniami i finalnie mecz zakończył się wynikiem 7:3.