Kamil Iwanowicz (1)
Robert Kubicki (1)
Mateusz Piziorski (1)
Grzegorz Gaworek (1)

Walec przyzwyczaił nas już do iście elektryzujących spotkań i tak też było tym razem przeciwko Januszom na Pikniku. Szybkie prowadzenie dał Robert Kubicki po podaniu Grzegorza Gaworka i gra Walca wygląda dobrze, jednak nie potrafili skapitalizować przewagi. Z drugiej strony nie uniknęli błędów w obronie, które skrzętnie wykorzystali Michał Paluch i Mariusz Maliński z Januszy. Minimalnie prowadzenie 2:1 należało więc po pierwszej połowie do Januszy na Pikniku. W drugiej połowie Walec rzucił się do odrabiania strat, ale szło to jak po grudzie, głównie dzięki bramkarzowi Januszy na Pikniku Jakubowi Sobieszczukowi, który niejeden raz ratował tego dnia kolegów. W końcu jednak i on musiał skapitulować, a głównym katem był Grzegorz Gaworek, który z 2 golami i 2 asystami miał udział przy wszystkich golach drużyny i ostatecznie poprowadził kolegów do zwycięstwa 4:2.