Marcell Jansen (1)
Łukasz Wójcik (1)
Marek Wójcik (1)
Wojtek Wawrzusiszyn (1)

W pierwszym niedzielnym meczu ostatniej kolejki bemowskich siódemek Lantra podejmowała ZTPLNB. Obie ekipy walczyły jeszcze o pozostanie w lidze, a w lepszej sytuacji byli nominalni gospodarze, którym do utrzymania wystarczył remis. Po wyrównanym początku pierwsi do głosu doszli goście, którzy po golach Wojtka Wawrzusiszyna oraz Jeremiego Iwańskiego w szesnastej minucie prowadzili 2:0. Gospodarze jednak nie złożyli broni i jeszcze przed przerwą za sprawą Igora Mushko złapali kontakt. Po zmianie do remisu szybko doprowadził Mushko i mecz zaczął się od nowa. Kilkanaście minut później goście znów wyszli na prowadzenie (Wawrzusiszyn), ale dosłownie minutę potem wyrównał Radek Krześniak. Ostatnie słowo w tym meczu należało jednak do ekipy Karola Laskowicza, która minutę przed ostatnim gwizdkiem sędziego przechyliła szlę zwycięstwa na swoją stronę. Dokładnie sztuki tej dokonał Wawrzusiszyn (hattrick), który strzałem z dystansu zapewnił swoim kolegom utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej bemowskich siódemek. Ostatecznie ZTPLNB po wielkich emocjach pokonał Lantrę 4:3, zapewniając sobie pozostanie w pierwszej lidze.