Artur Jankowski (1)
images/com_joomleague/database/events/soccer/i_red.pngCzerwone kartki
Maciek Zackiewicz (1)
Dominik Podlewski (1)

Potyczka sąsiadów w tabeli, czyli Chyżych Rosomaków i Odwróć Tabelę, mogła sporo namieszać w ligowej tabeli. Tak też było w istocie. Od mocnego uderzenia zaczęli ten mecz nominalni goście, OT wyprowadzili szybką kontrę w duecie Artur Jankowski Paweł Treszczyński i było już 0-1. Wtedy do odrabiania strat wzięli się gospodarze. Na szczęście dla nich mieli tego dnia w swoich szeregach Dominika Podlewskiego. Popularny Domel jeszcze przed przerwą zdobył gola na wagę remisu po zagraniu z rzutu rożnego Tomasza Stopyry. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-1. W drugiej odsłonie obie ekipy starały się przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Blisko tego byli zawodnicy Odwróć Tabelę, ale po jednej z wielu ich akcji poszła szybka kontra, Marcin Tomaszewski zagrał do Podlewskiego, a ten z dużą dozą spokoju zamienił podanie na bramkę. Goście rzucili się do odrabiania strat, ale niestety dla nich popełniali też błędy. Po jednej z takich pomyłek bramkarz Maciej Zackiewicz, próbując zatrzymać piłkę zmierzającą do bramki, zagrał ręką poza swoim polem karnym i sędzia był zmuszony pokazać mu czerwoną kartkę. Na domiar złego rzut wolny na gola zamienił niekwestionowany gracz tego spotkania czyli Dominik Podlewski, i było już po meczu. Chyże Rosomaki dzięki temu ważnemu zwycięstwu, wciąż liczą się w walce o awans. Sytuacja Odwróć Tabelę, mimo porażki, też nie jest najgorsza. Jeśli wygrają dwa zaległe spotkania, to również dołączą do drużyny walczących o zwycięstwo w lidze. Wszystko w ich rękach.