Michał Matynia (2)
Michał Ocipka (1)
Tomasz Piórkowski (1)
Paweł Staniszewski (1)

Ciężar gatunkowy meczu pomiędzy Lantrą a AnonyMMous był ogromny. W razie wygranej, a przy korzystnym układzie spotkań GladiatorówAnonimowi mogli zdobyć upragnione mistrzostwo. I od razu widać było, kto jest bardziej zmotywowany. Lantra, choć ma solidny sezon za sobą, od początku nie prezentowała się zbyt korzystnie. Za to zespół Macieja Miękiny od pierwszych minut ruszył do szturmu. Pierwsza połowa to całkowita dominacja nominalnych gości. W przodzie szalał Michał Ocipka, a z obrony doskonale dyrygował zespołem Robert Lichański. Do przerwy było już 0-4, ale mimo tego AnonyMMous nie stracili koncentracji i po przerwie jeszcze podkręcili tempo. Niekwestionowanym MVP tego spotkania został wspomniany Ocipka, który strzelił aż dziewięć bramek i do końca liczył się w walce o króla strzelców. Ostatecznie po jednostronnym spotkaniu Anonimowi wygrali 0-12, co pomogło zdobyć im drugie miejsce na koniec sezonu. Wielkie gratulacje dla tej ekipy. Lantra zaś myślami była już na wakacjach, stąd też wynik był wysoce niekorzystny, ale w minionych rozgrywkach zostawili po sobie bardzo dobre wrażenie. Duże brawa dla obu zespołów.