Damian Metryka (1)
Igor Mushko (1)
Piotr Świstak (1)
Łukasz Lubliński (1)

W trzecim starciu drugiej kolejki pierwszej ligi wicemistrz jesiennej edycji – Moszna Squad mierzył swoje siły z sensacyjnym tryumfatorem drugiej ligi także jesiennej kampanii – Lantrą. Murowanym faworytem przed tym meczem byli nominalni gospodarze, którzy z resztą stawili się bardzo mocną paką i od razu próbowali zdominować poczynania na boisku. Już w trzeciej minucie obejrzeliśmy tego zalążek, gdy momentalnie na 1:0 trafił Damian Metryka. Jednak Lantra nie przestraszyła się rywala i zagrała naprawdę bardzo dobre zwody. Przede wszystkim była świetnie zorganizowana w defensywie i skutecznie rozbijała ataki Moszny, samemu też kilkakrotnie zmuszając Tomka Iwana do wysiłku. Z drugie strony równie świetnie zawody rozgrywał MVP tego spotkania Łukasz Lubliński, który w tym meczu nie dał się już pokonać. Jego kolegom z kolei nie udało się zmienić nie korzystnego wyniku i do przerwy Moszna Squad prowadził 1:0. Na początku drugiej połowy ewidentnie przycisnęła Lantra stwarzając sobie kilka sytuacji, z której jedna znalazła drogę do bramki. Pięć minut po przerwie do wyrównania doprowadził Igor Mushko. Całą druga odsłonę aktualni wicemistrzowie dążyli do strzelnie zwycięskiej bramki, czego kilkukrotnie byli bardzo blisko. Z drugiej jednak strony mogą mówić o wielkim szczęściu, ponieważ w ostatniej minucie goście trafili w słupek. Ostatecznie bo bardzo zaciętym spotkaniu Moszna Squad tylko zremisował z Lantrą 1:1.