Tomasz Gurtowski (2)
Eryk Pajor (1)
images/com_joomleague/database/events/soccer/i_red.pngCzerwone kartki
Michał Kiecana (1)

W drugim spotkaniu niedzielnych zmagań pierwszej Ligi „SiódemekOld United podejmował Wideorelacje.com. Obie ekipy kiepsko zaczęły ten sezon. Nominalni goście dostali srogie lanie od aktualnego wicemistrza „siódemek” – Moszny Squad, natomiast ekipa Karola Tajaka nie znacznie uległa Zjazdowi. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i ciężko było w niej wskazać stronę dominującą. Jednak w piątej minucie dużym instynktem w polu karnym wykazał się Antek Orliński, który trochę szczęśliwie wpakował piłkę do bramki. Do końca tej połowy oglądaliśmy więcej piłkarskich szachów niż ofensywnej gry i pierwsza część zakończyła się prowadzeniem gości 1:0. Po zmianie stron coraz częściej do głosu zaczęli dochodzić gospodarze, którzy swoją lepszą grę sygnalizowali już pod  koniec pierwszej partii. W siódmej minucie sędzia podyktował rzut wolny tuż przed polem karnym. Wszyscy spodziewali się że Konrad Kozłowski uderzy na bramkę, tymczasem ten podcinką przerzucił mur zagrywając na klatkę piersiową do Radka Lesiak. Lesiak z kolei momentalnie odegrał do wbiegającego Piotra Garneckeigo, który płaskim strzałem doprowadził do wyrównania. United momentalnie odżył, ale i goście ruszyli do ataku, co w konsekwencji dało obu bramkarzom pole do popisu. Zarówno Michał Kiecana jak i Kamil Wierzbicki do końca zawodów bronili niemal bezbłędnie, a pomylił się z nich już tylko jeden. W trzydziestej piątej minucie Konrad Kozłowski zagrał do Tomka Gurtowskiego, a ten wyprowadził OU na prowadzenie 2:1.Do końca meczu oglądaliśmy bardzo twardą walkę, która niestety długimi fragmentami była bardzo brzydka i nie czysta. Sędzia pokazał w tym meczu cztery żółte kartki, a dwie z nich były konsekwencją czerwonej kartki dla Tomka Gurtowskiego, zdobywcy jak się później okazało zwycięskiej bramki dla gospodarzy. Ostatecznie Old United po bardzo wyrównanym meczu pokonał Wideorelacje,com 2:1, odnosząc pierwsze zwycięstwo w sezonie wiosennym.