Bartosz Salczyński (2)
Łukasz Kucharski (2)
Bartek Bakuła (1)
Bartosz Salczyński (1)

Na otwarcie zmagań w Drugiej Lidze Halowej zmierzyły się ze sobą ekipy Zielonej Polany i Wariatów Kuchara. Mecz ten zdecydowanie lepiej zaczął się dla drugiej z tych ekip, która szybko wyszła na trzybramkowe prowadzenie. Ta terapia szokowa podziałała bardzo trzeźwiąco na zawodników Polany, którzy co prawda dość późno zabrali się za strzelanie bramek, ale kiedy już się przebudzili, to na ich koncie zapisało się aż pięć trafień z rzędu. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 5:4 i wynik całego meczu wciąż pozostawał otwarty. Po zmianie stron na boisku istnieli już tylko zawodnicy ZP, którzy stopniowo powiększali swoją przewagę. Z kolei z grających bez zmian Wariatów z każdą minutą wyraźnie schodziło powietrze i coraz bardziej nie dotrzymywali oni kroku rywalom. Prowadzeni do boju przez Bartosza Salczyńskiego zawodnicy Polzany pewnie wygrali całe starcie 9:5 i dopisali sobie kolejne trzy punkty.