Mateusz Milewski (1)
Artur Barwicki (2)
Piotr Grabowski II (2)
Sebastian Martyński (1)

Odmienne cele miały oba zespoły przed tym meczem. FC NaNkacu potrzebowali zwycięstwa, żeby utrzymać się w pierwszej lidze, Chemikowi tylko trzy punkty dawały szanse na podium. I tej drugiej ekipie bukmacherzy dawali większe szanse na ostateczny sukces. Co zresztą potwierdziło się w tym spotkaniu. Od początku goście ruszyli na rywali i niemiłosiernie ostrzeliwali bramkę Kamila Bieńkowskiego. Główne role odrywał ofensywny duet Chemika Sebastian Martyński i Piotr Grabowski, których wymiany podań co chwilę przyprawiały o ból głowy drużynę gospodarzy. Pierwsza połowa zakończyła się zasłużonym prowadzeniem gości 0:4. Chwilę po przerwie do głosu doszła drużyna Pawła Wojsława, szybko odrobiła dwie bramki, ale to wszystko, na co było ich stać tego dnia. Chemik natychmiast odzyskał kontrolę nad meczem, dowiózł zwycięstwo i  zasłużenie znalazł się na podium. FC NaNkacu za to nie można odmówić ambicji, jak i piłkarskich umiejętności, bo do utrzymania zabrakło niewiele, ale jest w tej drużynie odpowiednio dużo jakości i na Wiosnę z pewnością mogą pokusić się o obronę mistrzowskiego tytułu ligi szóstek.