Damian Kaczmarczyk (1)
Damian Patoka (2)
Mariusz Substyk (1)
Damian Patoka (1)

W kolejny starciu najwyższej klasy rozgrywkowej lider po siedmiu grach – Moszna Squad podejmował East Wind, który po ostatniej zadyszce spadł na siódme miejsce i aby liczyć się jeszcze w walce o podium musiał wygrać. Pierwsza połowa była jeszcze wyrównana, chodź to nominalni gospodarze od pierwszych minut prezentowali się lepiej. Wynik w czwartej minucie otworzył Sebastian Dąbrowski, ale dwa kolejne ciosy zadał już MS. Najpierw wyrównał Damian Metryka, a na 2:1 trafił Stasiu Kędzierski. Ostatnie minuty tej części to już przewaga EW, który dołożył jeszcze dwa gole (oba Damian Patoka) i wygrał pierwszą odsłonę 3:2. W drugiej połowie oglądaliśmy z jednej strony popis gry ofensywnej gości , a z drugiej, można napisać przysłowiowe walenie głową w mur przez gospodarzy. East Wind podkręcił tempo i momentalnie zaczął odjeżdżać bezradnemu rywalowi. Na każde dwie strzelone przez nich bramki, ekipa Pawła Maula odpowiadała jednym golem. W rezultacie East Wind całkowicie zasłużenie pokonał grającą bez pomysłu ekipę Moszny Squad 12:6. Kapitalne zawody rozegrał duet Sebastian Dąbrowski (hattrick i cztery asysty) – Damian Patoka (pięć goli i dwie asysty).