Piotr Świstak (1)
Bartek Podobas (1)
Michał Głębocki (2)
Michał Burzyński (1)

Spotkanie zapowiadające się jako hit kolejki w 1. lidze. Naprzeciwko siebie stanęli dwaj wielcy rywale z 7-mio osobowych boisk, czyli AnonyMMous i Moszna Squad. Mecze z udziałem tych drużyn z reguły są bardzo wyrównane i nie inaczej było tym razem. To było toczone w szybkim tempie i na dobrym poziomie piłkarskim widowisko. W pierwszej połowie to "Anonimowi" uzyskali lekką przewagę i na przerwę schodzili z jednobramkowym prowadzeniem (2:1). W drugiej połowie MS doprowadził do wyrównania, jednak to tylko podrażniło AnonyMMous, którzy za sprawą ładnej, indywidualnej akcji Piotra Krawczyka odzyskali prowadzenia. W tym momencie przebudził się jednak Michał Głębocki. Moszna po krótkim okresie naporu wreszcie odzyskała skutewczność, ponownie wyrównała stan meczu, a następnie po raz pierwszy w dzisiejszych zawodach wyszła na prowadzenie, którego pomimo zmasowanego ataku przeciwników nie oddali już do końca. Po tej wygranej ekipa Pawła Maula pozostaje na czele tabeli, a AnonyMMous pozostaje w środku stawki. Różnice sa jednak niewielkie, a rywalizacja niezwykle zażarta i wciąż wiele się jeszcze może zmienić. Końcówka sezonu zapowiada się pasjonująco!