Tomasz Sienkiewicz (2)
Paweł Giel (1)
Piotr Królczak (1)
Mariusz Rogowski (1)

W przedostatnim już meczu piątej kolejki Pierwszej Ligi Halowej Chemik Bemowo zmierzył się ze Zjazdem. Losy tego spotkania tak naprawdę rozstrzygnęły się już po kilkunastu minutach, kiedy to zawodnicy w zielonych trykotach prowadzili już 6:0 i jasne było, że rywale nie będą w stanie wyrwać im zwycięstwa. Zjazd co prawda jeszcze przed przerwą zapisał na swoim koncie dwa trafienia, ale zaraz po zmianie stron ich straty jeszcze bardziej się powiększyły. Ekipa Tomasza Drzała przebudziła się na dobre dopiero w ostatnich minutach tego starcia, kiedy już jednak było zdecydowanie za późno, żeby myśleć o ugraniu choćby punktu. Dzięki okazałemu zwycięstwu 10:5 Chemik odkuł się za zeszłotygodniową przegraną i ponownie wskoczył na fotel lidera.