Maciej Misiałkiewicz (1)
Łukasz Ładniak (1)
Łukasz Tippe (1)
Dominik Bodych (1)

W drugim spotkaniu piątej serii najwyższej klasy rozgrywkowej spotkały się ze sobą dwie ekipy z dolnych części tabeli, czyli ósmy w FC NaNkacu podejmował ostatni Drink Team. Ciut lepiej do tej pory w zimowej edycji rodzili sobie nominalni gospodarze, którzy zgromadzili dwa „oczka” więcej, jednak obie drużyny świetnie znają się z pierwszej ligi szóstek, w której rywalizują od kilku sezonów, a więc w tym meczu mogło wydarzyć się wszystko. To był mecz w którym kluczowe znaczenie miała skuteczność, która tego dnia była po stronie gospodarzy. Wprawdzie to Drink Team za sprawą Łukasza Tippe objął prowadzenie w tym meczu, ale odpowiedź FCNN była natychmiastowa. Niespełna minutę później wyrównał  Dominik Bodych. Gospodarze poszli za ciosem i jeszcze trzy razy udało im się rozmontować obronę rywali, a na listę strzelców wpisali się jeszcze Dominik Baćko oraz dwukrotnie Bodych, kompletując tym samym hattricka. Do przerwy FC NaNkacu prowadził z Drink Teamem 4:1. Tuż po zmianie stron piątą bramkę dla gospodarzy dorzucił Łukasz Żendzian i było praktycznie po meczu. Wprawdzie DT rzucił się do odrabiania strat, jednak brakowało im tego dnia argumentów w ataku. Zdołali strzelić jeszcze dwie bramki autorstwa Tippe oraz Bartłomieja Chmiela w ostatniej minucie, ale nie wpłynęło to już na rozstrzygnięcie tych zawodów. Ostatecznie FC NaNkacu zasłużenie pokonał Drink Team 5:3 i przesunął się w tabeli o jedną lokatę.