Damian Patoka (2)
Rafał Szewczyk (1)
Piotr Sękowski (2)
Damian Patoka (1)

Do niezwykle interesującego pojedynku doszło na szczycie Pierwszej Ligi Szóstek. AnonyMMous podejmowało East Wind, a zwycięzca tego starcia mógł objąć prowadzenie w ligowej tabeli . Oba zespoły przystąpiły do meczu z prawie najlepszymi składami, co zapowiadało wiele emocji. Pojedynek rozpoczął się dwoma szybkimi ciosami ekipy Macieja Miękina. East Wind nie zamierzało dawać za wygraną i w przeciągu jednej minuty wyrównali i przywrócili nadzieje na korzystny rezultat. W dalszej części meczu widzieliśmy świetną i wyrównaną walkę obu drużyn. Kiedy wydawało się, że z tej wymiany ciosów, zwycięsko wyjdą "Anonimowi", rzuem na taśmę EW uratował remis i tak po czterdziestu minutach emocjonującego widowiska mecz zakończył się wynikiem 5:5. Wydaje  się, że podział punktów jest sprawiedliwy, zważając na przebieg całego spotkania, a obie ekipy z takim samym dorobkiem 7 punktów na koncie, pozostają na czele pierwszoligowej stawki.