Rafał Borowy (1)
Michał Malinowski (1)
Marcin Osowski (1)
Łukasz Winek (2)

O 8:50 na placu zameldowali się weterani odpowiednio 1 ligi siódemek i 1 ligi szóstek, AnonyMMous oraz Drink Team. Od samego początku to "Anonimowi" mieli delikatną przewagę, jednak pierwszą bramkę zdobył Drink Team po przejęciu Alberta Szlagi. Wraz z upływem czasu przewaga drużyny Macieja Miękiny powiększała się, kilkukrotnie trafiali też w słupki. W końcu przełamali niemoc strzelecką i wpakowali do przerwy trzy bramki. Świetnie wykładał piłkę kolegom Łukasz Winek, który zdobył 2 asysty oraz 1 bramkę. „Anonimowi” bardzo dobrze spisywali się na boisku jako kolektyw. O wynik z drużyny Drink Teamu ambitnie walczyli wspomniany Szlaga w duecie z Bartłomiejem Chmielem, jednak przy przeciwniku na takim poziomie dwóch zawodników nie wystarczy aby wygrać mecz i po 40 minutach musieli uznać wyższość rywali przegrywając 3:5.