Mariusz Grosiak (1)
Jarosław Pulkowski (1)
Paweł Trzciński (1)
Maciej Wróblewski (1)

W meczu numer trzy w niedzielne, chłodne popołudnie obejrzeliśmy spotkanie, którego stawką była ósma lokata. PRE Wwa podejmował Izbę Wytrzeźwień. Obie ekipy przed tą kolejka zgromadziły po sześć punktów, a więc zwycięzca kończył sezon na ósmym miejscu. Pamiętajmy, że jest to czwarta liga, z której nie da się spaść, w innych okolicznościach byłby to mecz o utrzymanie. Od początku spotkania to gospodarze wyglądali ciut lepiej, a na pewno mogli się pochwalić lepszą skutecznością, która jak się później okazało, w tym meczu była kluczem do sukcesu.  Już po ośmiu minutach PRE prowadził 2:0 po trafieniach Jarka Pulkowskiego oraz kapitana, Krzysztofa Czekierdy. W pierwszej połowie goli już nie obejrzeliśmy, natomiast w drugiej mecz nam się wyrównał. Izba coraz częściej dochodziła do głosu jednak ich skuteczność wołała o pomstę do nieba. Jedną z okazji jednak udało im się wykorzystać, a bramkę kontaktową zdobył Mariusz Grosiak. Gospodarze mieli jednak w swoich szeregach świetnie dysponowanego tego dnia Pulkowskiego (dwa gole i asysta), który dobił gości, trafiając na 3:1. Mimo kilku okazji jednych i drugich wynik nie uległ już zmianie. Ostatecznie PRE Wwa pokonał Izbę Wytrzeźwień 3:1 i sezon Jesień 2017 zakończył na ósmym miejscu.