Bartosz Maciołek (3)
Paweł Tereszyński (1)
Edwin Nowak-Grelow (1)
Bartosz Maciołek (1)

Mecz ten nie miał już żadnego znaczenia. Grający w roli gospodarza Odwróć Tabelę mogli ewentualnie przesunąć się jedną pozycje wyżej, natomiast ich niedzielni rywale, zespół Czupakabry Warszawa, już zapewnił sobie status „czerwonej latarni” czwartej ligi. Maciej Zackiewicz i spółka stawili się niemal w ostatniej chwili ale zmontowali na tyle silną ekipę, że nie mieli problemów z rywalem. Pierwsza połowa toczyła się pod ich dyktando, a cztery bramki jakie zaaplikowali Czupakabrom, to tylko część tego, co mogli strzelić. Na listę strzelców wpisali się: dwukrotnie Bartosz Maciołek, raz Jakub Szcześniak i jednego gola goście strzelili sobie sami. Po zmianie stron niewiele się zmieniło. Agresywny odbiór i szybkie, zdecydowane akcje w ataku przyniosły OT kolejne cztery gole. Drugą bramkę w tym meczu dołożył Szcześniak, jednego strzelił Sebastian Dziubak, a kolejne dwie na swoje konto dopisał bohater tego spotkania Bartosz Maciołek. Zawodnik gospodarzy w sumie zaliczył cztery trafienia, a do tego dołożył trzy asysty. Honor gości uratował Piotr Pełka, który na listę strzelców wpisał się w drugiej połowie. Ostatecznie na zakończenie sezonu Odwróć Tabelę łatwo i przyjemnie, bo aż 8:1 pokonał Czupakabry Warszawa i sezon jesienny zakończył na szóstym miejscu.