Karol Kubicki (2)
Michał Siuta (1)
Rafał Goluch (1)
Karol Kubicki (1)

Jako drudzy walkę o utrzymanie rozpoczęli dwaj outsiderzy po rundzie zasadniczej. Druga ekipa w tabeli od końca podejmowała ostatnią, czyli KS Precyzyjny Browar mierzył swoje siły z ST. Varsovią. Minimalnym faworytem wydawali się nominalni gospodarze, którzy w rundzie zasadniczej prezentowali się ciut lepiej od swoich niedzielnych rywali, a do tego wygrali bezpośrednie stracie. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i zacięta, a obydwie drużyny stworzyły po kilka sytuacji jednak ich celowniki były ewidentnie rozregulowane. Gdy wydawało się, że do przerwy goli nie obejrzymy błąd obrony wykorzystał Michał Siuta, który w ostatniej akcji pierwszej odsłony przejął piłkę i płaskim strzałem dał „Precyzyjnym” prowadzenie. Po zmianie stron niewiele się zmieniło, nadal oglądaliśmy mnóstwo walki w środku pola. Ekipa Michała Witkowskiego grała nie dokładnie, popełniając coraz więcej błędów w defensywie. Gospodarze natomiast byli ich przeciwieństwem, a ich coraz lepsza gra zaczęła przynosić owoce. W dziesiątej minucie po przerwie na 2:0 podwyższył najlepszy na placu Karol Kubicki, dobijając wyplutą przez bramkarza piłkę. Varsovia ruszyła jeszcze do odrabiania strat ale w tym meczu zabrakło im przede wszystkim argumentów w ataku. Kilka minut przed końcem spotkania Rafał Goluch obsłużył Kubickiego, a ten ustalił wynik tego spotkania. Finalnie KS Precyzyjny Browar zasłużenie pokonał ST. Varsovię 3:0 i do miejsca gwarantującego utrzymanie traci już tylko punkt.