Damian Metryka (2)
Adrian Szlęk (1)
Iwo Jedynecki (1)
Damian Metryka (1)

To był ciężki mecz dla BaguviXu, bowiem w tym tygodniu spotkali się z Elektrobłyskawicami Grajdoły, które już nie raz udowodniły że mogą być niesamowicie trudnym rywalem. W pierwszej połowie zobaczyliśmy 3 bramki. Najpierw Grajdoły uzyskały przewagę, ale szybko odrobił ją BaguviX wywalczając korzystne 2:1. W drugiej części spotkania, Damian Metryka uspokoił swoją drużynę niesamowitym golem z rzutu rożnego. Po tym, gospodarze wycofali się do obrony i starali się odpierać wszystkie ataki rywali. Tylko jedną bramkę udało się zdobyć nominalnym gościom w tej połowie, co niestety nie wystarczyło na zwycięstwo. Ostatecznie ekipa Michała Gerymskiego zwyciężyła 3:2. Bohaterem meczu został wcześniej wspomniany Damian, dzięki któremu BaguviX mógł cieszyć się 3 golami.