Robert Jarosz (1)
Wojtek Korczak (1)
Paweł Romatowski (1)
Tomasz Sienkiewicz (1)

W meczu zamykającym drugą kolejkę trzeciej ligi bemowskich siódemek Drink Men podejmował Pocisk Legionowo. Lepiej sezon zaczął debiutant w naszych siódemkach, ekipa z Legionowa, która w pierwszym meczu zgarnęła komplet punktów, podczas gdy DM musiał się zadowolić remisem. Spodziewaliśmy się zaciętych zawodów i takie właśnie były. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, a ciut lepsi w niej wydawali się nominalni goście, którzy też wygrali ją 2:1. Wynik otworzył Marcin Czech, jednak kilka minut potem do remisu zdołał doprowadzić Jakub Stępień. Ostatnie słowo przed przerwą należało jednak do gości, a dokładnie do Roberta Jarosza, który pewnie wykorzystał rzut karny. Po zmianie stron emocje sięgały zenitu. Drink Meni za wszelką cenę dążyli do zmiany niekorzystnego rezultatu i parę razy byli tego naprawdę bliscy. Z drugiej jednak strony goście nie byli w tym wszystkim bierni, a nawet bardzo skutecznie rozbijali ataki rywala, samemu przy tym długimi fragmentami prowadząc grę. W końcu Pocisk wyprowadził kontrę, którą w ekwilibrystyczny sposób wykończył Paweł Romatowski, ubiegając w ostatniej chwili bramkarza. Mało tego kilka chwil później czwartą bramkę dołożył Wojtek Korczak i było po meczu. Z tego gospodarze się już nie podnieśli. Ostatecznie po zawodach pełnych walki Pocisk Legionowo pokonał Drink Men 4:1, odnosząc drugie zwycięstwo w sezonie i kończąc tą kolejkę jako wicelider trzeciej ligi.