Maciej Skurzyński (1)
Piotr Urbański (2)
Dawid Fernówka (1)
Paweł Giel (1)

Na inauguracje trzeciej kolejki pierwszej ligi bemowskich siódemek Chemik Bemowo mierzył się z drużyną Old United. Przed meczem Chemik był zdecydowanym faworytem do wygrania tego meczu. Początek meczu potwierdził domniemania , bo już w piątej minucie na listę strzelców wpisał się Piotr Urbański. Następnie mecz był prowadzony w bardzo wyrównanym rytmie i dopiero pod koniec pierwszej połowy prowadzenie na 2:0 dla gospodarzy podwyższył Paweł Giel. Po zmianie stron Old United zaatakowało swojego rywala jeszcze mocniej niż w pierwszej połowie. Skutkiem tego był gol kontaktowy. Pięknym strzałem z rzutu wolnego popisał się Dawid Fernówka. Jak się okazało było to jedyne trafienie dla gości w tym meczu. Rozwścieczeni zawodnicy z Bemowa zaatakowali swojego rywali i trafili aż cztery razy.  Ostatecznie mecz zakończył się przekonującym zwycięstwem Chemika, którzy pną się coraz wyżej w tabeli ligowej , a przegrani spadają na przedostanie miejsce.