Maciej Paluchowski (1)
Łukasz Szczepanik (1)
Damian Anczkiewicz (1)
Arek Kotas (1)

Na otwarcie zmagań w trzeciej kolejce Trzeciej Ligi Letniej zmierzyły się ze sobą ekipy Rekinów Biznesu oraz FC Ursynów Oldschool, dla których był to inauguracyjny mecz w tym sezonie. Pierwsza połowa była bardzo zacięta i obejrzeliśmy w niej pięć bramek, jednak większość z nich padała nie po kombinacyjnych akcjach, czy pięknych strzałach, a po błedach obrony. Ostatecznie na przerwę obie ekipy schodziły przy nieznacznym prowadzeniu Rekinów 3:2 i końcowy wynik nadal pozostawał otwarty. Na początku drugiej części spotkania graczom z Ursynowa udało się wyrównać, ale na więcej nie było już ich stać, podczas gdy prowadzeni do zwycięstwa przez Damiana Anczkiewicza zawodnicy w czerwonych koszulkach dopiero się rozkręcali. W dalszej części tego pojedynku FCU raził nieskutecznością i seryjnie marnował nadarzające się okazję, zaś ich rywale systematycznie powiększali przewagę i wygrali to starcie 7:3.