Szymon Wycech (2)
Przemek Jurkiewicz (1)
Krzysztof Panfil (1)
Szymon Wycech (1)

Na zamknięcie zmagań w pierwszym dniu trzeciej kolejki Trzeciej Ligi Letniej na boisku przy ul. Obrońców Tobruku stawiły się zespoły KKS Remis Rakieta oraz 0,7 Zgłoś się. Już od pierwszych minut widać było, że mecz ten będzie miał wyjątkowo jednostronny przebieg, a stroną wyraźnie przeważającą byli zawodnicy KKS. Już do przerwy prowadzili oni zdecydowanie 4:0, ale również po zmianie stron nie miali zamiaru zwalniać tempa. Pierwsze minuty drugiej części gry były jeszcze dość wyrównane, a graczom 0,7 wreszcie udało się przełamać strzelecką niemoc, jednak  końcówka meczu ponownie należała do ich przeciwników, których do zdecydowengo zwycięstwa 9:2 poprowadził zdobywca hat-tricka i dwóch asyst Szymon Wycech.