Artur Klimaszewski (1)
Łukasz Borkowski (1)
Łukasz Wyciszkiewicz
Radosław Janecki (1)

W pierwszym niedzielnym starciu siódmej kolejki drugiej ligi St. Varsovia podejmowała Pohybel. Zdecydowanym faworytem tego spotkania była liderująca przed tą kolejką Varsovia, a ich pragnienie zdobycia trzech punktów dodatkowo mobilizował fakt, że swój mecz wygrały Wariaty Kuchara i przeskoczyły ich w tabeli. Zatem aby ekipa Michał Witkowskiego utrzymała pozycje lidera musiała wygrać. Pierwsza bezbramkowa połowa była w miarę wyrównana z lekkim wskazanie właśnie na gospodarzy, którzy zdecydowanie częściej byli przy piłce. Na początku drugiej odsłony Varsovia się jednak zdrzemnęła i niespodziewanie straciła dwa szybkie gole, a na listę strzelców wpisali się Artur Klimaszewki oraz Paweł Duraziński. Gospodarze zatem zamiast spokojnie szukać gola, który dałby im prowadzenie musieli gonić wynik. Varsovia ruszyła do przodu, stwarzając coraz większe zagrożenie pod bramką Radka Janickiego, który bronił tego dnia fenomenalnie. W końcu dziesięć minut przed końcem meczu skapitulował. Najpierw gola kontaktowego strzelił Bartek Sędzikowski, a do remisu doprowadził Karol Mroczkowski. Do końca meczu gospodarze cisnęli ze wszystkich sił, ale defensywa gości pozostała już nieugięta. Ostatecznie St. Varsovia zremisowała z Pohyblem 2:2 i straciła pozycje lidera, spadając o jedną lokatę.