Eryk Pajor (1)
Paweł Zdunek (1)
images/com_joomleague/database/events/soccer/i_red.pngCzerwone kartki
Dawid Helsner (1)

Jako drudzy w pierwszej kolejce najwyższej klasy rozgrywkowej na murawie zameldowali się graczy Zjazdu oraz debiutującej na naszych arenach, ekipy Wideorelacje.com. Nominalni gospodarze to od lat drużyna występująca w pierwszej lidze i mimo że pozostaje bez znaczących sukcesów to słynie z tego że potrafi z każdym zarówno wygrać jak i przegrać. Całe zawody były w miarę wyrównane, ale za to bardzo ostre. Sędzia pokazał, aż trzy żółte kartki i jedną czerwoną. Pierwsi do głosu doszli gospodarze, których na prowadzenie wyprowadził Dawid Helsner.  Jeszcze przed przerwą do remisu doprowadził Stanisław Orliński i obie ekipy schodziły do szatni przy stanie 1:1. Po zmianie stron bardzo szybko na prowadzenie mogli wyjść gracze Zjazdu, ale rzutu karnego nie wykorzystał Mariusz Rogowski. Co się odwlecze to… Gospodarze nic sobie z tego nie zrobili i parę minut potem prowadzili już 2:1, a na listę strzelców wpisał się Janusz Zborowski. Kolejne minuty były bardzo nerwowe. Gra zrobiła się brzydka, a za dyskusje z sędzią z boiska wyleciał strzelec gola dla gości Stach Orliński. Dążących do wyrównania graczy Wideorelacji.com w samej końcówce jeszcze raz skontrowali gospodarze, a dokładnie najlepszy na placu Helsner, który ustalił wynik tego spotkania. Ostatecznie Zjazd po wielkich emocjach pokonał Widorelacje.com 3:1.