Mateusz Piziorski (1)
Piotr Świstak (1)
Paweł Maul (2)
Paweł Maul (1)

Będący w środku tabeli TSP Szatańskie Pęto podejmowało drużynę, która w obecnych rozgrywkach nie straciła jeszcze punktów FC Ursynów Oldschool. Zawodnicy obu drużyn stworzyli ciekawe i emocjonujące widowisko. Pierwsza połowa przebiegała pod znakiem lekkiej przewagi FCU, którą udokumentowali bramkami strzelonymi przez Marcina Rumińskiego oraz Piotra Świstaka. Gdy wszyscy kibice zgromadzeni na obiekcie myśleli, że wynikiem 2:0 zakończy się pierwsza połowa, TSP strzeliło bramkę kontaktową. W drugiej połowie to FCU nadal przeważało, jednak dzięki szczelnej obronie oraz ładnej bramce Filipa Boruty TSP doprowadziło do wyrównania. FCU nie zadowalał remis, ruszyli więc do ponownych ataków. Jeden z nich po ładnym odegraniu Pawła Maula, wykończył Mateusz Pizorski, dając FC U Oldschool ponowne prowadzenie. Jednak najciekawsze wydarzenie miało miejsce w ostatniej minucie meczu. Nie mający nic do stracenia zespół TSP  zaatakował z pełną mocą i za sprawą strzału Adama Sawickiego doprowadził do wyrównania 3:3, a w szeregach FCU wprowadził konsternację. Chwilę po tym wydarzeniu sędzia zakończył zawody, z których wyniku FCU nie może być zadowolone. Szatańskie Pęto natomiast pokazało, że warto wierzyć do ostatnich sekund w odwrócenie losów spotkania.