Łukasz Podgajny (1)
Marcin Lipa (3)
Piotr Różycki (1)
Michał Zieliński2 (1)

W pierwszym meczu 7. kolejki na czwartym poziomie rozgrywkowym spotkały się Legion oraz KP Kozia. Legion wyszedł na mecz bardzo mocno zmotywowany co było widać w poczynaniach drużyny – bardzo dobre ustawienie w obronie oraz szybkie kontrataki pozwoliły mistrzowi czwartej ligi siódemek na zejście na przerwę przy stanie 4:0. Druga połowa była nieco bardziej wyrównana. KP Kozia dochodziła do lepszych sytuacji strzeleckich jednak to było za mało, aby wyrwać rywalom chociaż punkt i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 9:5. Na wyróżnienie w drużynie nominalnych gospodarzy zasłużył szczególnie niezawodny duet braci Lipa: Jakub skompletował hattricka, a Marcin dorzucił 3 asysty. Zgodnie z przewidywaniami, ligowa tabela nie drgnęła ani o milimetr. Legion, wraz z grupą pościgową spróbują zatrzymać liderujących Nie Ma Mocnych, a Koziej, pozostaje walka o piąte miejsce.