Łukasz Okulicz (1)
Adrian Augustynowicz (1)
Jan Śmigielski (1)
Damian Metryka (1)

Spotkanie jednego z faworytów do końcowego sukcesu III lidze oraz drużyny, która w tym sezonie spisuje się poniżej oczekiwań. Pierwsze fragmenty pierwszej połowy pokazały, kto jest zdecydowanym faworytem do wygrania tego spotkania. Bad Boys Zielonki szybko wyszli na prowadzenie i chcąc pokazać przeciwnikom miejsce w szeregu, dalej atakowali, czego efektem była druga bramka na ich koncie. Wtedy jednak przebudził się BaguviX, nie chcąc dopuścić do podobnego blamażu jaki przed dwoma tygodniami zapwniło im LGB. Damian Metryka i spółka jeszcze przed przerwą doprowadzili do wyrównania. Pierwsza połowa zakończyła się więc remisem 2:2. Początek drugiej odsłony, to wyrównana gra z obu drużyn, jednak podobnie jak to miało miejsce w pierwszej połowie, pod koniec BaguviX ruszył do ataku czego efektem były trzy trafienia oraz końcowe, dość nieoczekiwane zwycięstwo 2:5. Po tej wygranej BaguviX wrócił do walki o podium, natomiast BBZ muszą liczyć na potknięcia rywali, aby zachować pierwsze miejsce (LGB i Lantra mają do rozegrania jeden mecz więcej  - przyp. red.).