Jakub Pawlak (1)
Mariusz Rogowski (5)
Paweł Fraszczyk (1)
Michał Malinowski (1)

W pierwszym meczu ósmej kolejki pierwszej ligi naprzeciw siebie stanęły ekipy, które walczą już tylko o utrzymanie w pierwszej lidze. Trzeci od końca w tabeli Zjazd podejmował „czerwoną latarnie” ligi, ekipę Drink Team. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i zacięta, a na pierwszą bramkę musieliśmy czekać do dwunastej minuty, kiedy to Piotr Królczak wyprowadził Zjazd na prowadzenie. Ich radość trwała jednak tylko dwie minuty, a do wyrównania doprowadzi Łukasz Ładniak. Riposta gospodarzy była jeszcze szybsza, mianowicie po kolejnej minucie Zjazd znów był na prowadzeniu, a w statystykach zapisał się Michał Koter. Taki wynik utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron Drink Team próbował ze wszelkich sił przechylić wynik na swoją korzyść, jednak ekipa Tomka Drzała w tej części zagrała perfekcyjnie w szybkim ataku i niczym profesor wypunktowała gospodarzy, aplikując mu siedem goli, tracąc przy tym tylko jednego. Ostatecznie Zjazd pewnie pokonał Drink Team 9:2, a najlepszy na placu był autor gola i pięciu asyst Mariusz Rogowski.