Sebastian Frączak (1)
Bartłomiej Chmiel (2)
Dariusz Garbacki (2)
Michał Malinowski (1)

Siódmą kolejkę najwyższej klasy rozgrywkowej otworzył mecz dwóch ostatnich drużyn w tabeli, czyli Drink Team podejmował All4One. W dużo lepszej sytuacji byli nominalni goście, którzy zgromadzili pięć punktów więcej i to oni byli cichymi faworytami tego spotkania. DT jednak stawił się ofensywnym składem co przełożyło się na ich poczynania boiskowe. Wynik spotkania już w trzeciej minucie otworzył Bartłomiej Chmiel, który przymierzył z za pola karnego w samo okienko. Na kolejne gole musieliśmy czekać, aż do siedemnastej minuty, kiedy to na 2:0 podwyższył Albert Szlaga, który przedłużył strzał Chmiela. Gospodarzom było ewidentnie mało bo jeszcze przed przerwą dorzucili trzeciego gola autorstwa Darka Garbackiego. Po zmianie stron bardzo szybko kontaktową bramkę zdobył Sebastian Frączak, zmniejszając wynik do 3:1. Następnie byliśmy świadkami piłkarskich szachów, które dopiero na pięć minut przed końcem meczu przerwał Szlaga, podwyższając na 4:1. Chwilę później obrońcy DT sami sobie strzelili bramkę i różnica znów wynosiła tylko dwa gole (4:2). Ostatnie minuty to wielka pogoń za wynikiem ekipy Macieja Rataja. Jednak ich zapędy w osatniej minucie zachamował Łukasz Tippe, trafiając na 5:2. Chwilę później na listę strzelców wpisał się jeszcze Kacper Czyżyk ,który tym samym ustalił wynik tego spotkania. Ostatecznie Drink Team pokonał All4One 5:3, odnosząc pierwsze zwycięstwo w sezonie.