Artur Barwicki (2)
Sebastian Martyński (1)
Paweł Giel (1)
Piotr Urbański (1)

Rywalizację w drugiej kolejce pierwszej ligi rozpoczął mecz Drink Team - Chemiki Bemowo. Nominalni gospodarze w pierwszej kolejce minimalnie ulegli „Anonimowym”, natomiast goście pauzowali, a więc był to debiut Mistrza pierwszej Ligi Siódemek w zimowej edycji LB. Chemik jak na Mistrza przystało od razu przejął inicjatywę, którą bardzo szybko zamienił na bramki. Już po dziewięciu minutach było 3:0, a na listę strzelców wpisali się: Piotr Urbański dwa razy oraz Sebastian Martyński. Drink Team nie pozostawał obojętny na ofensywę rywala i również stworzył kilka groźnych sytuacji, ale tylko jedną z nich udało mu się zamienić na bramkę. W czternastej minucie dobrze broniącego Norberta Margasa pokonał Darek Garbacki, który tym samym ustalił wynik pierwszej odsłony na 3:1 dla Chemika Bemowo. Po zmianie stron niewiele zmieniło się w obrazie gry. Chemik nadal był stroną przewarzającą, a do tego ich skuteczność stała na niezłym poziomie. Wprawdzie długo się rozkręcali, bo na kolejne gole kazali nam czekać dziesięć minut. Najpierw na 4:1 trafił Martyński. Chwilę później piątą bramkę dołożył Urbański, który tym samym skompletował hattricka, a szóstego gola na pięć minut przed końcem meczu dołożył Piotr Dzisiów. Gospodarze byli w stanie odpowiedzieć tylko jednym trafieniem Łukasz Ładniaka w samej końcówce. Ostatecznie Chemik Bemowo zasłużenie pokonał Drink Team 6:2, a zawodnikiem meczu został autor hattricka Piotr Urbański.